• Akdeniz S.S. Kepez Mah. 5063 Sk. No:3
  • info@kurtoglugroup.com

Neden Şanzıman Doktoru ?

Şanzıman Doktoru olarak kurulduğumuz günden beri geçen süreçte, sürekli yeni teknolojileri araştırarak, yurt içi ve yurt dışında aldığımız eğitimlerle mekanik şanzıman tamiri ile beyin ve manuel şanzıman kontrol yazılımlarında kendimizi geliştirdik.

Alanlarında uzman kadromuz, profesyonel araç ve ekipmanlarla tüm süreçleri kontrol altında tutarak en kısa zamanda ve en avantajlı fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Prensip olarak uyguladığımız ciddiyet ve kalite kontrol yaptığımız işlerde uzmanlık ve deneyim ile birleşerek %100 başarıya dönüşüyor.

Şanzıman Doktoru olarak 7 gün 24 saat müşterilerimizin yanındayız. Önem verdiğimiz diğer bir etken ise takip ve süreklilik ile deneyim ve düşüncelerinize göre yeni çözümler üretmek.

Biz sürekli yanınızdayız!

Şanzıman Doktoru Bir Kurtoğlu Group Kuruluşudur.

Şanzıman Doktoru Kurumsal

Misyonumuz

Müşterilerimize ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda etkili ve kesin çözümler üreterek, tüm işlerimizde “0” sıfır hata ve %100 başarı ile hızlı ve ekonomik çözümler sunmak.

Şanzıman Doktoru Kurumsal

Vizyonumuz

Dünya devi olsalar bile onlar da hata yapar! Tüm müşterilerimizin araçlarındaki tüm manuel şanzıman sorunlarını çözerek, kaldığı yerden yola devam etmesini sağlamak.

Şanzıman Doktoru Kurumsal

Hedefimiz

Bir hedefi olmalı insanın veya bir işletmenin! Biz o hedefi yıllar önce koyduk işletmemizin kapısına ve şöyle dedik ne olursa olsun Dürüst ol ve Başar!

Thumb
Fixed map
Adet Başarılı Manuel Şanzıman Tamir ve Bakımı Yapıldı!

İşçilik ve Parça Garantili Manuel Şanzıman Tamiri! "Şanzıman Doktoru" Antalya!

Adet Çözümsüz Denilen Manuel Şanzıman Sorunu Çözüldü!

İşçilik ve Parça Garantili Manuel Şanzıman Tamiri! "Şanzıman Doktoru" Antalya!

Adet Manuel Şanzıman Değişimden Kurtarıldı! Ve Revizyonu Yapıldı!

İşçilik ve Parça Garantili Manuel Şanzıman Tamiri! "Şanzıman Doktoru" Antalya!

Bizim İçin Ne Dediler ?

Siz değerli müşterilerimizin yorumları bizler ve diğer müşterilerimiz için çok önemli! Lütfen sizde Google üzerinden yorum yazmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Bizim İçin Yorum Yapın